Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sociālās aprūpes centrā “Pļaviņas” būs jauni darbinieki

Pļaviņu novada dome sociālās aprūpes centrā “Pļaviņas” apstiprinājusi divu jaunu amata vienību izveidi — sociālais aprūpētājs un sociālais rehabilitētājs.

Centra direktore Ņinas Maškova skaidroja, ka šī gada 1. jūlijā spēkā stājās jauni Ministru kabineta noteikumi, kuros noteiktas prasības, ka sociālo pakalpojumu sniegšanā jāiesaista arī šādi darbinieki,  bet viņiem tādu amatu vienību nebija. Par to aizrādījuši arī Labklājības ministrijas Metodiskās vadības un kontroles departamenta darbinieki,  veicot pārbaudi sociālās aprūpes centrā. Jaunie darbinieki darbu sāks jaunajā gadā. Sociālā aprūpētāja izraudzīta no pašu centra, bet sociālā rehabilitētāja amatam kandidātu meklēs.

Novadu ziņas