Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Starta diena” uzņēmējiem

Attīstības finanšu institūcija “ALTUM” 7. martā Jēkabpilī aicina uz bezmaksas pavasara semināru ciklu “Starta diena”, kurā jaunie uzņēmēji varēs iedvesmoties no nozares vadošajiem ekspertiem, uzzināt par valsts atbalstu savas uzņēmējdarbības sākšanai vai paplašināšanai, kā arī nodibināt noderīgus kontaktus. Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, kuram ir sava biznesa ideja un vēlme to īstenot, kā arī ikviens uzņēmums vecumā līdz pieciem gadiem, kas meklē izaugsmes iespējas. “Starta dienas” semināri sniegs iespēju ikvienam — jaunajiem un jau esošajiem uzņēmējiem — apzināt finansējuma iespējas, kā arī iegūt priekšstatu par uzņēmējdarbības iespējām Latvijā.

Seminārā Jēkabpilī interesenti uzzinās, kā pārdomāti plānot un finansēt savu ideju, ko biznesam sniedz investora piesaiste, kā arī uzklausīt uzņēmējdarbības pieredzes stāstus un vērtīgus padomus.

Novadu ziņas