Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stāstīs par sociālo integrāciju

23. novembrī pulksten 11 Sproģu saieta namā notiks informatīva tikšanās ar Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Daugavpils atbalsta punkta koordinatori Silviju Sproģi, informē Neretas novada sociālā dienesta vadītāja Ivetas Arāja.

Uz tikšanos aicinātas Neretas novada personas ar invaliditāti (īpaši personas, kurām piešķirts asistenta pakalpojums pašvaldībā), valsts un pašvaldības institūciju pārstāvji, neval­stiskās organizācijas, uzņēmēji, izglītības iestāžu pārstāvji un citi interesenti. SIVA mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti un personu ar funkcionāliem traucējumiem sociālo integrāciju, nodrošināt iespēju saņemt profesionālo rehabilitāciju un iegūt profesionālo vidējo vai pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Tikšanās laikā notiks prezentācija par SIVA sniegtajiem pakalpojumiem gan Jūrmalā, gan atbalsta punktā Daugavpilī, sniegtas atbildes uz interesējošiem jautājumiem, kā arī būs apskatāmi informatīvie materiāli. Interesentiem no Neretas pagasta, kuri vēlas apmeklēt pasākumu, bet nav transporta, jāsazinās ar sociālo darbinieku Aldi Ozarski pa tālruni 28736654, lai būtu iespēja organizēti izmantot autobusa pakalpojumus.

Novadu ziņas