Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sveic Jaunjelgavas novada čaklākos ļaudis

Jaunjelgavas novada dome svētku priekšvakarā pateicās sava novada cilvēkiem, kuri izcili veikuši savus darba pienākumus un aktīvi darbojušies sabiedrības labā. Jaunjelgavas novada domes atzinības rakstu saņēma gan pašvaldības darbinieki un skolotāji, gan čaklākie zemnieki, gan zemessargi, pašdarbnieki un citu jomu pārstāvji no Jaunjelgavas un novada pagastiem.

Šoreiz Jaunjelgavas novada domes Apbalvošanas komisija ar Atzinības rakstu nolēma apbalvot četrdesmit novada iedzīvotājus. Pateicība par čaklu darbu pelnījis Uģis Rubenis, Aigars Dobulāns, Aivars Stuglis, Aigars Stuglis, Imants Stuglis, Jānis  Justs, Mihails Maškovs, Alvis Ikaunieks, Evija Elksne, Sandra Rizga, Valts Ratkevičs, Vairis Veinbergs, Vilnis Rubiķis, Inita Milovidova, Kārlis Lišmanis, Inese Uzulniece, Irina Bogdanova, Iveta Puida, Andrejs Tišlers, Ināra Borovska, Mārīte Taškāne, Vija Strazdiņa, Solvita Vanaga, Irina Susoreva, Dace Caunīte un Sarmīte Jankovska.

Svinot Zemessardzes 25. gadadienu, par labu darbu un teicamu dienesta uzdevumu izpildi, kā arī par atbalsta sniegšanu Jaunjelgavas novada rīkotajos pasākumos  apbalvojumus saņēma zemessargi Inga Lejiņa-Vilere, Agris Kalniņš, Dainis Pastars, Māris Zibens, Janīna Gabrāne, Guntis Jankovskis, Edgars Puriņš, Oļegs Taškāns, Mārtiņš Gudženovs, Aivars Ivanovs, Edgars Jankovskis, Zigurds Kļaviņš un Andris Bērziņš.

Par mūža ieguldījumu un saistībā ar nozīmīgu dzīves jubileju Goda rakstu saņēma jaunjelgavietis Aivars Bite.

Apsveikuma koncertā muzikālu sveicienu čaklajiem novada ļaudīm un Latvijai dzimšanas dienā veltīja pašdarbības kolektīvi no Jaunjelgavas, Daudzeses, Seces, Staburaga un Sunākstes.  

Foto: Edvīns Boķis

Novadu ziņas