Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svinīgi atklāj jauno tūrisma informācijas stendu

Pie Aizkraukles pilsētas kultūras nama šodien, 10. novembrī, svinīgi tika atklāts jaunais vides objekts — tūrisma informācijas stends. Tā autors ir novadnieks, metālmākslinieks Ants Brimerbergs.

Stends tapis ar SIA “Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) finansiālo atbalstu — tā izveidošanai LMT piešķīra 1700 eiro. Pieteikumu LMT projektam iesniedza biedrība "Kalna Ziedu godi".

Atklāšanas pasākumā piedalījās arī LMT pārstāve Kristīne Kaļva un Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums.  Kopā ar Artūru Zemnieku muzicēja Aizkraukles jaunieši.

Kristīne Kaļva, uzrunājot klātesošos, pauda prieku par sadarbību ar Aizkraukles novadu, uzteica aktīvos aizkraukliešus, kuri ar LMT atbalstu īsteno  dažādus projektus, un pateicās māksliniekam Antam Brimerbergam. Viņa arī citēja savulaik Kārļa Skalbes teikto —  cik cēli, skaisti mēs esam, tāda ir arī mūsu valsts.

Jaunais vides objekts ir kā tūrisma informācijas punkta vizītkarte. Kā zināms, tūrisma informācijas punkts izvietots kultūras namā.

Jauno vides objektu plānots arī izgaismot. 


Gunas Mikasenokas fotoNovadu ziņas