Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Tautas panorāma” dosies uz Jaunjelgavas un citiem novadiem

Tuvojoties 13. Saeimas vēlēšanām, Latvijas Televīzijas 1. programmas raidījuma “Tautas panorāma” veidotāji, līdzīgi kā pirms pašvaldību vēlēšanām pagājušajā gadā, dodas uz visiem Latvijas novadiem tikties ar cilvēkiem un uzklausīt viņu domas par valstī notiekošo.

1. septembrī pulksten 16 “Tautas panorāmas” žurnālisti gaidīs iedzīvotājus pie Jaunjelgavas novada domes. Iedzīvotājus uzklausīs Dace Stirāne.

13. septembrī filmēšanas grupa būs Skrīveros, 15. septembrī — Pļaviņās un Koknesē, 18. septembrī — Neretā un 20. septembrī — Aizkrauklē. Viet aun laiks vēl tiks paziņoti.

Visu aktuālo informāciju par “Tautas panorāmu” – tikšanās vietas un laiku, video ierakstus no jau notikušajiem izbraukumiem, kā arī iespēju izteikties par valstī sasāpējušiem jautājumiem uz Ziņojumu dēļa atradīsiet Latvijas sabiedrisko mediju ziņu portāla sadaļā www.lsm.lv/tautaspanorama, savukārt informāciju par vēlēšanu aktualitātēm – www.lsm.lv/velesanas2018. Tāpat “Tautas panorāmā” paustajiem iedzīvotāju viedokļiem iespējams sekot līdzi īsos apskatos no iepriekšējās dienas izbraukumiem katru dienu ap plkst. 14.00, LTV1, kā arī Nakts ziņās.

Sekot līdzi “Tautas panorāmai” un informācijai par vēlēšanām iespējams arī LTV Ziņu dienesta sociālo mediju kontos, izmantojot mirkļbirkas #TautasPanorama, #Velesanas2018 un #LatvijasTelevizija.


Novadu ziņas