Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Tava sēta dara novadu skaistāku" — Skrīveros godina sakoptāko sētu saimniekus

Latvijas proklamēšanas gadadienā Skrīveru kultūras centrā sveica konkursa par sakoptāko sētu laureātus.

Konkurss Skrīveros notiek ar pārtraukumiem, skaistāko sētu saimnieki tika godināti 2014. gadā, iepriekš bija pāris gadu pārtraukums, un šogad konkurss tika rīkots atkal. Konkursa vērtēšanas komisijas vadītāja Sarmīte Jansone atklāj, ka apmeklēta 21 lauku sēta, individuālās dzīvojamās mājas, daudzdzīvokļu mājas, iestādes un uzņēmumi. Sakopt un izdaiļot sētu skrīveriešiem ir pašsaprotami un vai katrā sētā ir kas tāds, kas priecē pašus saimniekus un arī viesus, taču ne visi šo skaisto sētu saimnieki piekrīt piedalīties konkursā. Skrīveros mīt arī daudz jaunu ģimeņu, kas kopj gan savu senču sētu, gan jauniegūtu īpašumu. Ir jaunas ģimenes, kas no lielākām pilsētām pārcēlušās uz dzīvi Skrīveros.

Šogad savā sētā goda vietā plāksnīti ar uzrakstu "Tava sēta dara novadu skaistāku" varēs likt Marija Melle, Seļivanovu ģimene, Zirnīšu ģimene, kā arī Andreja Upīša Skrīveru vidusskola un daudzdzīvokļu māja Zemkopības institūtā 6.

Valsts svētkiem veltītajā koncertā skrīveriešus sveica dziedātāja Ieva Kerēvica un džeza orķestris "Mirage Jazz Orhestra".

Novadu ziņas