Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Teātra svētkos Secē “izrādās” septiņi kolektīvi

Seces pagasta kultūras namā maiju jau vairākus gadus ieskandina amatierteātri. Šoreiz pasākumā “Teātra pavasaris Secē” jautras un nopietnas izrādes spēlēja septiņi kolektīvi ne vien no Aizkraukles apriņķa, bet arī Skrundas un Ludzas novada.

Teātru festivālā “Teātra pavasaris Secē” šoreiz skatītājiem bija iespēja noskatīties nelielus skečus vai garas un nopietnas izrādes septiņu kolektīvu izpildījumā. Pasākumā piedalījās Mazzalves amatierteātris “Tradare” (režisore Silvija Lisovska), Staburaga amatierteātris “Pirmā prognoze” (Ināra Galvanauska), Skrundas novada Nīkrāces amatierteātris “Brinida” (Inga Ezeriete), Ludzas novada Isnaudas amatierteātris (Eleonora Obrumāne), Daudzevas amatierteātris (Inguna Strazdiņa), Seces amatierteātris “Dūdenīši” (Astrīda Mencendorfa) un Kokneses amatierteātris (Inguna Strazdiņa).

Skatītāji visas dienas garumā varēja novērtēt gan speciāli šim pasākumam iestudētus skečus un fragmentus no izrādēm, gan kolektīvu jaunāko veikumu, kas nesen piedzīvojis pirmizrādi. Viens no tādiem bija Harija Gulbja luga “Cīrulīši” Kokneses amatierteātra izpildījumā.

Savukārt tālākie viesi, kas Secē bija pirmo reizi, devās arī ekskursijā uz Vīgantes parku.

Elitas Brovackas foto

Novadu ziņas