Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Teic ardievas vistai un sīpoliem

Katra mēneša otrajā trešdienā kopā sanāk Kokneses senioru klubiņa “Pīlādzītis” dalībnieki, lai sveiktu jubilārus un pārrunātu aktuālākos jautājumus. Februāra pirmā tikšanās notika Valentīndienā.


Klubiņam izveidojusies tradīcija katru gadu izvēlēties savu gada augu un gada dzīvnieku. Gada laikā tas tiek iepazīts tuvāk, par to tiek vākta visa iespējamā informācija, notiek lekcijas. Pērn goda vietā bija vista un sīpoli, šogad tos nomainījuši topinambūri un suns.


Šobrīd senioru klubiņā ir 29 biedri. Nesen tika veikta aptauja, kurš no viņiem ir īstenākais koknesietis. Noskaidrojās, ka vienīgā koknesiete ir Zanda Karpa, pārējie ir iebraucēji no dažādām Latvijas pusēm.

Novadu ziņas