Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tēva dienas velosvētki Aizkrauklē pulcēs lielus un mazus velofanus

Svētdien, 11. septembrī, no plkst. 11.00 pie Aizkraukles kultūras nama notiks biedrību “Vecāki Aizkrauklei” un “Sporta klubs “Garām ejot”” kopīgi organizētie Tēva dienas velosvētki. To laikā notiks ģimeņu veloparāde un dažādas izklaidējošas aktivitātes par riteņu tēmu, kā arī multfilmu maratons un velosacensības bērniem un pieaugušajiem. Svētku izskaņā ar visiem zināmu melodiju izpildījumu sanākušos priecēs atraktīvais Skrīveru pūtēju orķestris.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Ģimenes tiek aicinātas iepriekš gatavoties veloparādei, kas sāksies plkst. 11:30, atraktīvākie un pamanāmākie braucēji saņems balvas. Pasākuma laikā būs iespēja tikt arī pie Tēva dienai atbilstošas vai patriotiskas krekla apdrukas no radošās darbnīcas “Daugava”, tāpēc ieteicams līdzi paņemt savu kreklu.
Abām biedrībām apvienojot spēkus, aizkrauklieši un pilsētas viesi šogad Tēva dienu svinēs ar vērienu, jo programmā iekļautas aktivitātes dažāda vecuma, interešu un fiziskās sagatavotības dalībniekiem. Pirmo reizi Aizkrauklē būs iespēja izbraukt ar pašdarinātiem netradicionāliem riteņiem, kā arī piedalīties riteņa tālmešanas sacensībās, kas varētu būt īpaši aizraujošas. Kā jau visās sacensībās, arī šajās labākie tālmetēji tiks apbalvoti.

Līdztekus izklaidei norisināsies arī biedrības “Sporta klubs “Garām ejot”” rīkotās ikgadējās velosacensības bērniem un pieaugušajiem. Sīkāka informācija par pieteikšanos un distancēm pieejama zvanot 26138879 vai mājaslapā www.garamejot.lv.

“Rīkojot iepriekšējos pasākumus, esam sapratuši, ka Aizkrauklē dzīvo ļoti daudz aktīvu ģimeņu. Tāpēc šogad nolēmām Tēva dienu atzīmēt sportiskā noskaņā, uzsverot ne tikai kopā būšanas, bet arī veselīga dzīvesveida nozīmi, kas ir arī biedrības “Sporta klubs “Garām ejot”” mērķis,” stāsta viena no svētku organizatorēm, biedrības “Vecāki Aizkrauklei” pārstāve Linda Galino.

Tēva dienas velosvētkus finansiāli atbalsta Aizkraukles novada dome, Aizkraukles Sporta centrs, kā arī uzņēmumi “Amatnieks REM”, “Piran Media Group”, veikals “Fans”, veikals "Krokuss" un maizes ceptuve "Liepkalni". Tēva diena ir starptautiska svētku diena, kuru svin septembra otrajā svētdienā un Aizkrauklē atzīmēs jau ceturto gadu pēc kārtas.

Tēva dienas velosvētku programma:
11.00 - izbraucieni ar netradicionāliem riteņiem
11.30 - ģimeņu veloparāde
12.30 - riteņu tālmešanas sacensības
13.00 - bērnu velosacensības, apbalvošana
14.00 - starts pieaugušo velosacensībām
14.15 - Skrīveru pūtēju orķestra koncerts
15.30 - apbalvošana

Novadu ziņas