Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tikšanās ar Guntaru Raču Jaunjelgavā

Jaunjelgavas kultūras nams 13. oktobrī bija klausītāju pilns – ļoti daudz dažāda vecuma cilvēku bija ieradušies uz tikšanos ar mūziķi un dzejnieku Guntaru Raču.

Tikšanās noritēja ļoti jaukā un sirsnīgā gaisotnē, kuru ar mūziku papildināja Katrīna Bindere, Uģis Tirzītis un Andris Alviķis. Ar populārajiem mūziķiem kopā uzstājās Jaunjelgavas talanti – Linda Korbute, Una Arbidāne un popgrupa “Fridrihštate”.

Jaunjelgavieši mūziķim un dzejniekam Guntaram Račam bija sarūpējuši vēl kādu pārsteigumu – viņu Jaunjelgavā sagaidīja meitene no jaunās grāmatas vāka. Dzejoļu grāmatu rotā baltā tērpta meitene ar salmu cepuri galvā un čemodānu pie rokas, un tieši tādā tēlā iejutās Jaunjelgavas vidusskolas 9. klases audzēkne Linda Korbute. Guntars Račs meitenei atzina: “Pirmo reizi redzu tavu seju, un tu esi ļoti skaista!”

Interesenti varēja iegādāties Guntara Rača jaunās dzejas grāmatas “365” 1. daļu, kurā ir dzejoļi, kuri tapuši no 1. janvāra līdz 2. jūlijam. Jaunjelgavā viņš katram, kurš nosauca savu dzimšanas datumu, veltīja atbilstošas dienas dzejoli. Pārsteidzoši, cik ļoti tie atbilda katram uzrunātajam!

Pasākums bija tik gaišs un sirsnības caurstrāvots, ka pusotra stunda aizritēja kā viens mirklis. Vēlāk cilvēki vēlējās saņemt autora autogrāfu, un katram viņš veltīja ne vien personīgu ierakstu grāmatā, bet arī smaidu un dažus vārdus.Novadu ziņas