Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiltam pār Maizīti Skrīveros nobrukušas margas

Nobrukušās tilta pār Maizītes upi Skrīveros malas vietā jau nedēļu novietoti vertikālie sarkani baltie ceļa apzīmējumi, kas norāda, ka jāapbrauc šķērslis, un norobežojošās lentas. Pirms tilta novietota ceļa zīme, kas brīdina par remontdarbiem, taču nekas neliecina, ka notiktu jebkādi remontdarbi.

Tilts pār Maizīti Skrīveros atrodas uz valstij piederošā autoceļa Līgatne—Skrīveri. Skrīveru novada pašvaldības izpilddirektors Ansis Martinsons stāsta, ka, tiklīdz saņemta informācija par nobrukušajām tilta margām, kas mētājas upes krasta nogāzē un arī upē, ziņots uzņēmumam “Latvijas valsts ceļi”. Operatīvi uzliktas norobežojošās zīmes un solīts, ka tiltu apsekošot eksperts.

Apskatot tiltu, kas atrodas vietā, kur beidzas apdzīvotā vieta, rodas jautājums, cik drošas ir novietotās norobežojošās zīmes. Ceļš šajā vietā nav apgaismots. Mašīnas lukturu gaismā vertikālo apgaismojumu vēl var pamanīt, bet kājāmgājējs, kurš nezina, kas te noticis, to var arī laikus nepamanīt. To, ka šī vieta kļuvusi bīstama cilvēkiem, piekrīt arī A. Martinsons. Viņš piebilst, ka šonedēļ Skrīveru novada dome nosūtīja ceļu apsaimniekotājam oficiālu vēstuli ar lūgumu sniegt atbildi, kad un kā plānots tiltu remontēt un cik drošas ir norobežojošās zīmes, kas saliktas nobrukušās malas vietā. Atbilde gan vēl nav saņemta.


Novadu ziņas