Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tūrisma jomā daudz jaunumu

Aizkraukles reģiona novadu tūrisma speciālisti ceļotājiem jaunajā tūrisma sezonā sagatavojuši daudz jaunumu, ko prezentēs 24. starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū “Balttour 2017”. Tā šodien tiek atklāta Rīgā, izstāžu centrā “Ķīpsala”, un norisināsies līdz
5. februārim.

Daina Liepiņa stāsta par koknesiešu piedāvājumu: “Tūrisma cienītājus iepazīstināsim ar jaunumu — nakts ekskursiju ar lukturīšiem gida pavadībā. Interesentiem atpūtai pie ūdens piedāvāsim Makšķernieku infolapu, kur apkopota informācija par laivu nomu, ērtajām piestātnēm un atpūtu pie Daugavas, Pērses un Lobes ezera. Atzīmējot Kokneses 740 gadu jubileju, aicināsim doties aizraujošajās ekspedīcijās “Hanzas ceļi”, “Zudusī Daugava”, piedzīvojumu un pārsteigumu takā “Vienā elpas vilcienā” un “Misija Koknesei”. Savukārt uz lielākajiem pasākumiem Kokneses novadā stenda apmeklētājus aicinās Sams, ar kuru varēs arī nofotografēties. Likteņdārza veidotāji stenda apmeklētājiem stāstīs par šī gada daudzajiem pasākumiem, akcijām un piedāvājumu laulību ceremonijām.”

Aizkraukles tūrisma informācijas centra vadītāja Līga Ciematniece izstādē prezentēs “Lejas Bitēnu” saimniecību, kas piedāvā mini zoo, izbraucienu zirga pajūgā vasarā un kamanās ziemā, kā arī naktsmītnes. Savu bukletu ceļotājiem sagatavojis uzņēmums “Latvenergo”. Savukārt pati Līga aicinās izstādes apmeklētājus piedalīties viktorīnā, kurā atbildes uz jautājumiem varēs atrast bukletā par Aizkraukles 50. jubileju, balvā saņemot Aizkraukles kalendāru.

Ko piedāvās citi novadi, par to vairāk lasiet laikraksta "Staburags" 3. februāra numurā.

Novadu ziņas