Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ūdens spiežas telpā burbuļodams 2

Dienas aprūpes centrā Skrīveros, kurš renovēts par ES projekta naudu, intensīvo lietavu dēļ atklājusies problēma — pagrabstāvā sūcas ūdens. Pašvaldība, cīnoties ar sekām, meklē risinājumus problēmas novēršanai, bet, visdrīzāk, to atrisināt pavisam varēs vien nākamgad, paredzot tam budžeta līdzekļus.

Dienas aprūpes centra vadītāja Agnese Sprukte-Leitāne ļoti spilgti atceras 8. augustu. Tā ir diena, kad pagrabā ūdens sasniedza apmēram 4 centimetrus. “Tas spiedās iekšā pa visām “vīlītēm”.  Ar spaiņiem to smēlām ārā. Arī lifts bija pilns ar ūdeni. Smēlām nepārtraukti, līdz sapratām, ka ar “slaucīšanu” galā netiksim, problēma ir nopietna,” stāsta vadītāja. Lai mazinātu mitrumu pagrabā, grīdā izcirsti caurumi un tajos ievietoti ūdens sūkņi, kas strādā nepārtraukti. “Tas ir veids, kā panākt, lai ūdens pagrabā ir zemā līmenī, lai pārtrauktu mitruma sūkšanos uz augšu pa sienām,” skaidro Skrīveru novada pašvaldības izpilddirektors Ansis Martinsons.  Kopumā pagrabstāvā izveidoti trīs caurumi. Ūdens caurumos burbuļoja arī dienā, kad ēkā bija “Staburags”. 

Jāatgādina, ka  dienas centru atklāja 2012. gada 18. maijā. Ēka celta 1936. gadā, atjaunota par Eiropas reģionālās attīstības fonda, pašvaldības un valsts budžeta līdzekļiem, īstenojot projektu “Jauna dienas aprūpes centra izveide Skrīveru novadā”.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 30. augusta numurā vai e versijā šeit:

Komentāri 2

gunta.leona

Varbūt priekšniekiem vajadzētu atcerēties tos laikus, kad projekts naudas dabūšanai bija tikai projekts

pirms 3 gadiem, 2016.08.30 18:30

Susurs

baigais Dienas centrs - 5km no Skrīveriem!! cik līdzekļu aiziet, vadājot tos klientus!!!!Kāds briesmīgs nesaimnieciskums!!!

pirms 3 gadiem, 2016.08.30 20:46

Novadu ziņas