Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ugunsgrēkā cietušajai ģimenei piešķir pašvaldības dzīvokli pagaidu lietošanā uz vienu gadu 1

Vakar, 6. decembrī,  Skrīveru novada dome ārkārtas sēdē 25. novembra ugunsgrēkā cietušajai ģimenei piešķīra pašvaldības dzīvokli pagaidu lietošanā uz vienu gadu. Pēc ugunsgrēka ģimene apmetās pie radiem, taču vēlāk Skrīveru novada domē tika saņemts ģimenes iesniegums ar lūgumu palīdzēt dzīvokļa jautājumā, kā arī palīdzēt finansiāli.

Saskaņā ar Skrīveru novada domes saistošajiem noteikumiem ugunsgrēka gadījumā maksimālā palīdzība naudas izteiksmē ir līdz 427 eiro, un šāds pabalsts arī tika izmaksāts. 

Kā jau “Staburags” informēja,  25. novembrī ap pulksten 13 izcēlās ugunsgrēks divstāvu dzīvojamajā koka mājā Skrīveros, Daugavas ielā 101, tas sākās vienā mājas galā. Starpstāvu pārsegums  un starpsienas bija siltinātas ar zāģu skaidām un uguns vispirms izplatījās slēgtā platībā, tādēļ ugunsdzēsēji glābēji uzlauza jumta konstrukcijas, lai piekļūtu degošajām vietām.

Skrīveru novada domes izpilddirektors Ansis Martinsons toreiz informēja, ka mājā ir tikai trīs pašvaldības dzīvokļi, bet četri ir privātīpašums. Viens pašvaldības dzīvoklis ir ilgstoši neapdzīvots neremontēto telpu dēļ. Otrs pašvaldības dzīvoklis pašlaik ir apdzīvots, jo ugunsnelaimē tas nav cietis, trešo ugunsgrēks nav skāris, taču tas cietis ūdens un pārlieku lielā mitruma dēļ, līdz ar to nav apdzīvojams, un tā iemītnieks jau ugunsgrēka dienā tika nogādāts pansionātā.

“Dzīvokļi ir nevis izdeguši, bet pielieti ar ūdeni, ir uzlauzti griesti, vietām ir apgruzdējušas koka konstrukcijas,” toreiz stāstīja Ansis Martinsons. “Ugunsnelaimē visvairāk cietusi četru cilvēku ģimene, kurā ir divi bērni. Viņu  privātīpašumā esošais dzīvoklis ir tā pieliets ar ūdeni, ka pašlaik nav apdzīvojams, kā arī uzlauzti dzīvokļa griesti.”

Komentāri 1

saulcerite78

to maju vajaga nojaukt,izbuvet gajeju celinu ,likums bus labi parskatams šoferīšiem kuri parvietojas ar transportu--nost un bus vel viens sakartots sturitis--ta maja ir traucejoš objekts.

pirms 2 gadiem, 2017.01.04 10:41

Novadu ziņas