Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmēji tiksies Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā

Trešdien, 8. februārī, pulksten 10 Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā notiks Aizkraukles novada uzņēmēju tikšanās.

Aizkraukles Profesionālā vidusskola vēlas iepazīstināt uzņēmējus un citus interesentus ar aktualitātēm  valsts izglītības politikā un skolā:

1) pieaugušo izglītības iespējas.  Ar 2017.gada septembri tiek īstenots jauns pieaugušo izglītības projekts, kas paredzēts nodarbinātajiem virs 25 gadiem;

2) ārpus formālās izglītības sistēmas iegūto zināšanu un prasmju atzīšanas iespējas. Ikviens, kuram ir zināšanas un prasmes kādā jomā, var iegūt valsts atzītu izglītības dokumentu;

3) darba vidē orientēta profesijas apguve. Darba devēju iespējas iesaistīties jauno kadru sagatavošanā atbilstoši uzņēmuma specifikai.

Tikšanās laikā tiks pārrunāta aktuālāko informācija par Pārnovadu uzņēmēju dienām Aizkrauklē, kas notiks 17. un 18. martā.

Novadu ziņas