Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vai klubs “Stacija” beidz darbu?

“Interneta vietnē ss.com lasāms sludinājums, ka bijušās Aizkraukles autoostas telpas tiek iznomātas ar visu aparatūru par 2500 eiro mēnesī. Vai klubs “Stacija” beidz darbu?” “Staburaga” redakcijai jautā kāds aizkrauklietis.

Ieskatījāmies nosauktajā interneta vietnē. Tur rakstīts, ka juridiska persona “Iznomā plašas telpas kafejnīcai/bāram/klubam/ izklaides centram vai jebkādam citam  saistītam pielietojumam Aizkraukles pilsētas centrā. Telpas atrodas bijušās Aizkraukles autoostas telpās, kuras uz šo brīdi ir pielāgotas kluba/bāra vajadzībām un ir aprīkotas ar profesionālu gaismas/ skaņas aparatūru, kā arī ir izbūvēts bārs. Ēkā ir stabils un elektrības pieslēgums, pilsētas ūdensvads un kanalizācija, kā arī uzstādīts jauns kondensācijas gāzes apkures katls. Centrālās telpas griestu augstums ir 5, 6 m un platība 230kv/m. Sludinājumā norādītajā nomas maksā ietilpst visas ēkas terminēta noma (apakšnoma) un telpās izvietotās profesionālās skaņas/ gaismas aparatūras noma."

“Staburags” telefoniski mēģināja sazināties ar kluba “Stacija” pārstāvi, kurš iepriekš publikācijās ne savu vārdu, ne uzvārdu nenosauca. Taču viņš uz tālruņa zvaniem neatbildēja. Uz rakstisku jautājumu e-pastā par to, vai klubs “Stacija” beidz darbu, viņš atsūtīja saiti, kurā redzama pasākumu programma gadam. Uz papildu jautājumiem sīkāk viņš neko nekomentēja.

Novadu ziņas