Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valle skolu reitingā 11. vietā 14

Lai novērtētu izglītības līmeni Latvijas skolās, Ata Kronvalda Draudzīgā aicinājuma fonds apkopojis jaunākos Latvijas skolu reitingus 2011./2012. mācību gadā. 11. vietu mazo skolu grupā šogad ieguvusi Valles vidusskola. 

Vērtētas skolas, kuru skolēni mācību gadā ieguvuši apbalvojumus mācību priekšmetu valsts, atklātajās un starptautiskajās olimpiādēs un skolēnu zinātnisko darbu konferencēs.
Kā “Staburagu” informēja fonda pārstāve, reitings veidots pēc Izglītības un zinātnes ministrijas sniegtajām ziņām. Vienādu punktu skaitu var saņemt vairākas skolas.
Lielo skolu kategorijā apkopoti 100 skolu rezultāti, un pirmajā vietā, tāpat kā pērn, ir Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, bet mazo izglītības iestāžu kategorijā 96 skolu vidū pirmo vietu ieguvusi Daugavpils Saskaņas pamatskola.
No Aizkraukles reģiona skolu reitingā augstāko vietu ieguvusi Valles vidusskola, kura mazo skolu grupā ir 11. Šajā pašā grupā 21. vietā ir Aizkraukles 1. vidusskola, bet 36. vietā — Aizkraukles pilsētas sākumskola (vienāds punktu skaits ir daudzām skolām).
Lielo skolu grupā 31. vietā ir Pļaviņu novada ģimnāzija, 73. vietā — Aizkraukles novada ģimnāzija, 88. — Andreja Upīša Skrīveru vidusskola, 89. vietā — Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola.
“Tas, protams, ir patīkams pārsteigums. Par sasniegtajiem rezultātiem jāsaka paldies gan skolotājiem, gan skolēniem, kuri šogad veiksmīgi startēja gan mācību olimpiādēs, gan labi aizstāvēja zinātniski pētnieciskos darbus,” saka Valles vidusskolas direktors Česlavs Batņa.

Komentāri 14

pļaviņš

Nu re kāds Samohina kungs malacis! Lai pļaviņieši novērtē - cik augstu skola tikusi un nevis cenšās direktoru nomelnot, to gan dara daži...

pirms 7 gadiem, 2012.07.16 09:49

laine

njā, Jaunjelgavas vidusskola pat nav pieminēta, varbūt tomēr vajag pārdomāt mācīšanas un iemācīšanas sistēmu.

pirms 7 gadiem, 2012.07.16 13:27

:)

O, tiešām negaidīti un prieks par Vallli! Neretas vidusskola, kaimiņi, allažiņ nedaudz snobiski izturas pret Valli, sak` "mēs labāki" - izrādās, pilnīgi nepamatoti:)

pirms 7 gadiem, 2012.07.16 22:46

ESI

Vai tad tas reitings vispār kaut ko izsaka? It īpaši mazo skolu grupā. Vērā tiek ņemtas tikai olimpiādes un kaut kādi divi konkursi (zinātniskā konference un kaut kāds otrs sviests). Reāli sanāk, ka viena maza skola, kurā ir tikai viens izcilnieks (tāds, kurš ir veiksmīgs daudzās olimpiādēs) un pārējie ir diezgan švaki skolēni, šajā reitingā pārspēj skolu, kurā varbūt nav neviena ģēnija, bet kopējais sekmju līmenis ir daudz augstāks. Tie pat var nebūt olimpiāžu rezultāti, kas pārsvarā veido šo vietu sadalījumu (it īpaši starp mazajām skolām), bet gan viena skolēna veiksmīgi uzrakstīts darbs, ko ir vērtējuši diezgan neobjektīvi cilvēki, kam patīk, ka Raini dēvē par ģēniju, bet riebjas rokmūzika. Nesaprotu, kāpēc skolu reitingu nenosaka pēc eksāmenu rezultātiem. Tas taču būtu daudz loģiskāk.

pirms 7 gadiem, 2012.07.16 23:19

Aleksejs

Reitingi reitingiem, tie divi neveiksminieki- deputāti tāpat neko nesapratis, tas nav braukat un meklēt stukacus kas pienes infomacju. Skola ir laba, kolektīvs beidzot ari normals, pilsētas svetkos to ari varēja redzēt, gan jau aigars lux izdomas kādu basnu atkal.

pirms 7 gadiem, 2012.07.17 00:27

sssr

Es zināju, ka Valle ir laba! Man prieks un es zinu, ka daudzas lielās skolas domā, ka mazās nekam neder. Tas ir kā lielkrievu šovinisms, ja no vēstures atceraties, kas tas tāds. Tā ir tīrā skaudība un nu jau arī cīņa par skolēniem.

pirms 7 gadiem, 2012.07.17 10:05

@@@

No kuras kaimiņskolas ESI tu esi, ka tā "grauž "Valles augstie reitingi?

pirms 7 gadiem, 2012.07.17 10:35

:)

He, he, ar muguras smadzenēm sajūtams, ka ESI ir skolotājs/a:)))

pirms 7 gadiem, 2012.07.17 11:39

:)

ESI acīmredzot ir slikts skolotājs, jo nav spējis izlolot nevienu talantīgu olimpiāžu uzvarētāju, tāpēc tāda nenovīdīga gaušanās par neobjektīviem cilvēkiem,kas dievina Raini, bet ienīst Led Zeppelin, neskaidriem kritērijiem un tādā garā.Mazāk vajag skaust, vairāk strādāt, gan saule kādu citu gadu iespīdēs arī ESI dārziņā!:)))

Nedomāju, ka tie eksāmenu rezultāti tik būtiski atšķiras mazajām Aizkraukles reģiona skoliņām, tāpat visas cīnās par skolēniem, visas jau vienā katlā vien maisās, tāpat jau neviena nevelk un droši vien nekad nevilks līdz Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas līmenim. Savukārt izcilu skolēnu katastrofāli trūkst, un ir tikai uzteicami, ka arī mazās skoliņās izaug kaut daži talanti.

pirms 7 gadiem, 2012.07.17 17:45

skauģis

Žetons tev :) par vērtīgu un objektīvu komentāru! Piekrītu, ka ESI ir skaudīgs, nenovīdīgs pedagogs, kuru tālu nav jāmeklē, tepat novadā vien ir...

pirms 7 gadiem, 2012.07.18 10:27

Reizens

Kur tad Vallei tas reitings izpaužas kad centralizētos eksāmenos visvairāk D un E līmenis un arī daži pat F vienīgai no visām Vecumnieku novada skolām ? Laikm no pirksta izzīž tos reitingus .....

pirms 7 gadiem, 2012.07.19 18:03

sņežana deņisovna

O, o, o! Pamodās vēl viens "labvēlis" - Reizens! Veiksmīgu riešanu! Vau! Vau! Vau!

pirms 7 gadiem, 2012.07.21 12:19

Nu ko

Nu kāpēc mēs nemākam priecāties par labo ,REIZEN,kāpēc jāmeklē sliktais....
Vai tu pats esi kristāltīrs un dari tikai labas lietas ,vai vienmēr tev veicas ,un nav tev neviena traipiņa un melnumiņa.Nu ja esi eņģelītis ar baltiem spārniņiem ,tad atklāj savu īsto vārdu,tev taču nav par ko kaunēties un baidīties...

pirms 7 gadiem, 2012.07.21 12:51

Novadu ziņas