Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valles dīķī un Madlienas karjerā peldēties atļauts

Aizkraukles reģionā nav neviena novada, kurš būtu noslēdzis līgumu ar Veselības inspekciju par peldūdens kvalitātes pārbaudi neoficiālās peldvietās, savukārt oficiālo peldvietu šajā pusē nav.


Tuvākajā apkārtnē tikai Vecumnieku novadā kopš oficiālās peldsezonas sākuma 15. maijā trijās peldvietās tiek kontrolēta ūdens kvalitāte. Analīzes tiek ņemtas Vecumnieku Vecajā un Jaunajā ezerā, kā arī Valles centra dīķī. Šogad pirmo reizi ūdens paraugi ņemti 24. maijā, un analīžu rezultāti liecina, ka šajās vietās peldēties ir atļauts.


Skrīverieši un aizkrauklieši iecienījuši Vilku karjeru Madlienas pagastā. Arī te tiek pārbaudīta ūdens kvalitāte un peldēties ir atļauts.

Novadu ziņas