Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valles vidusskola vēlas iegūt pedagogam draudzīgas iestādes titulu

Valles vidusskola piedalās Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) konkursā par statusu “Pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2018”. LIZDA un Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM), kā arī UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas pārstāvju izveidota žūrija sākusi vērtēt pedagogu darba apstākļus konkursam pieteiktajās izglītības iestādēs.


Konkursa mērķis ir veicināt darba devēju izpratni par cienīgiem darba apstākļiem pedagogiem, pilnveidojot darba vidi. Par pedagogiem draudzīgu var uzskatīt izglītības iestādi, kurā izveidota droša un sakārtota sociālā vide — ir labas savstarpējās attiecības, saskarsme, atbalsts, sadarbība, kontrole, arī atbilstošas telpas, darbavieta, aprīkojums, drošība, funkcionalitāte, ir ievērotas ergonomikas prasības, tiek ņemts vērā atalgojums, kā arī informatīvā vide — simboli, nozīmes, informācija un reputācija. Konkursa uzvarētājus arodbiedrība svinīgi paziņos un apbalvos 5. decembrī LIZDA rīkotajā konferencē “Atbalsta sistēma pedagogiem: sociālais dialogs izglītības politikas kontekstā”.

Novadu ziņas