Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts prezidenta vizīte Jaunjelgavas novadā

Šodien darba vizītē Jaunjelgavas novadā viesojās Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Viņš tikās ar deputātiem un uzņēmējiem, viesojās uzņēmumos un iestādīja ozoliņu Vienības birzī Vīgantē.

Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis vispirms tikās ar Jaunjelgavas novada domes deputātiem, bet vēlāk apmeklēja Tautas daiļamata meistara Pētera Grauduļa daiļamatnieka sētu Jaunjelgavā. Meistars izrādīja darbnīcu, stāstīja par savu sirdsdarbu un atbildēja uz prezidentu interesējošiem jautājumiem.
Prezidents viesojās arī riepu pārstrādes uzņēmumā “VVV Recycling” Jaunjelgavā un zemnieku saimniecībā “Ziediņi” Daudzeses pagastā.

Vēlāk Staburaga pagastā Raimonds Vējonis tikās ar novada uzņēmējiem un zemniekiem, bet vizītes noslēgumā iestādīja ozolu Vienības birzī pie Dieva auss. Kopš neatkarības atjaunošanas tajā savu ozolu iestādījuši visi līdzšinējie prezidenti.

Vīgantē prezidentu sagaidīja divu koru – jauktā kora “Vīgante” un vīru kora “Staburags” – dziedātāji. Raimonds Vējonis viesojās arī rakstnieces Māras Svīres mājās, un Vīgantē todien tapa daudzi foto ar prezidentu.

Elitas Brovackas foto

Novadu ziņas