Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Varēs apmeklēt fizioterapeita nodarbības

AS “Latvenergo” 150 000 eiro ziedojums sociālajai jomai sadalīts 10 biedrībām un nodibinājumiem no visas Latvijas. Projektā atbalstu saņems arī Aizkraukles reģiona iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām.

Kopumā saņemti 136 pieteikumi par 2 112 000 eiro. Iesniegto projektu vajadzības 14 reizes pārsniedza paredzēto summu. Biedrība “Invalīdu apmācības un dienas centrs “Ausma””, kas reģistrēta Jēkabpilī, saņems 4200 eiro. Projekts “Kusties brīvi” dos iespēju 50 Jēkabpils, Aizkraukles, Kokneses, Krustpils, Neretas, Preiļu un Salas novada personām ar īpašām vajadzībām apmeklēt fizioterapeita nodarbības. Nodarbību mērķis ir uzlabot cilvēku locītavu kustību apjomu, nostiprināt muskuļu korseti, uzlabot lokanību un koordināciju, muskuļu, elpošanas funkciju, līdzsvara izjūtu.

2017. gada jūlijā “Latvenergo” un fonds “Ziedot.lv” noslēdza nodomu protokolu par sociālo atbalstu sabiedrības dzīves kvalitātes celšanai un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, “Latvenergo” ziedoja 150 000 eiro sociālās palīdzības veicināšanai Latvijā. Sadalītais ziedojums sociālajai jomai aptver visu Latviju. Piešķirtais finansējums biedrībām un nodibinājumiem, kuri īstenos projektus, būs pieejams no  1. februāra. Lai “Latvenergo” ziedojumu sadale būtu maksimāli godīga un caurskatāma, par projektu atbalstu lēma Mērķziedojuma padome, kas koleģiāli pieņēma lēmumu finansējuma piešķiršanai.

Novadu ziņas