Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumniekos samazina atalgojumu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, veicot pārbaudes pašvaldībās, paudis viedokli par nepamatoti augstu deputātu atalgojumu un stundas likmēm.

Ņemot vērā KNAB pausto viedokli, Vecumnieku novada dome pārskatījusi arī savu deputātu atalgojumu un apstiprinājusi izmaiņas tajā. Sākot no šī gada oktobra, deputāti vairs nesaņems ikmēneša atlīdzību, kas komiteju vadītājiem bija 212 eiro, deputātiem — 128 eiro. To viņi saņēma neatkarīgi no tā, cik čakli darbojās un cik bieži apmeklēja komiteju un domju sēdes. Papildus tam bija noteikta arī 6,96 eiro liela stundas likme par piedalīšanos domes, komiteju, komisiju sēdēs, darba grupās, kā arī par citu deputātu pienākumu pildīšanu. Tagad stundas likme samazināta no 6,96 uz 6,40 eiro. Noteikts, ka vienam deputātam tiek apmaksātas ne vairāk 35 darba stundas mēnesī, komiteju vadītājiem — ne vairāk kā 50 stundu mēnesī. Citiem komisiju un darba grupu locekļiem (izņemot deputātus) stundas likme ir 8,68 eiro.

Novadu ziņas