Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novadā atbalsta iedzīvotāju ieceres

Noslēdzies Vecumnieku novada domes izsludinātais projektu konkursu “Iedzīvotāji veido savu vidi 2019”, kura mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti Vecumnieku novadā gan fiziskajā, gan sociālajā jomā ar novada iedzīvotāju privātu iniciatīvu, kā arī veicināt atbildību par savas dzīves vides un dzīves kvalitātes uzlabošanu, iesaistot iedzīvotājus sabiedriskajā darbā, attīstot sadarbību starp vietējo sabiedrību, pašvaldību un uzņēmējiem. 

Kopumā tika iesniegti 19 projektu pieteikumi, no kuriem apstiprināti 12. Kopējais piešķirtais finansējums no pašvaldības budžeta ir 9549 eiro, informē pašvaldības projektu koordinatore Alīna Žukauska.
Valles pagasta Valles un Vasku kapos iedzīvotāji iecerējuši atjaunot galvenos vārtus. Kurmenes pagasta “Silmaču” un “Smaidas” daudzdzīvokļu māju pagalmos plānots labiekārtot piebraucamo ceļu un paplašināt stāvlaukumu.

Novadu ziņas