Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novada dome aicina līdz 10. oktobrim izvirzīt cilvēkus pašvaldības apbalvojumiem

Saskaņā ar Vecumnieku novada domes apbalvojumu nolikumu par nozīmīgu ieguldījumu Vecumnieku novada kultūras, izglītības, zinātnes, saimnieciskās, sabiedriskās vai citās darbības jomās iespējams piešķirt Vecumnieku novada Gada cilvēka titulu, Vecumnieku novada domes Goda rakstu vai Atzinības rakstu.

Apbalvojumi tika pasniegti Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītajā svinīgajā ceremonijā 18. novembrī. Atzinības rakstus personām var piešķirt visa kalendārā gada laikā, tos pasniedz domes priekšsēdētājs vai viņa pilnvarota persona Vecumnieku novada iestāžu, uzņēmumu svētkos, sarīkojumos, kā arī nozīmīgās dzīves vai darba jubilejās.

Ierosinājumu par apbalvojuma piešķiršanu var iesniegt domes deputāti, uzņēmumu, valsts un pašvaldību iestāžu, nevalstisku organizāciju vadītāji vai iedzīvotāju grupa (ne mazāk kā 5 pilngadīgas personas).

Pieteikumā jānorāda:

apbalvošanai izvirzītās personas vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzīvesvietas adrese, darbavieta, amats vai nodarbošanās (fiziskai personai);
nosaukums, juridiskā adrese, darbības joma (juridiskai personai);
nozīmīgāko darbu vai nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvot attiecīgo personu;
apbalvojuma veids, kādam persona tiek izvirzīta. (Iesniegumā var norādīt vairākus apbalvojuma veidus. Šajā gadījumā vispirms tiek vērtēta augstākā norādītā apbalvojuma piešķiršana, un, gadījumā, ja tā netiek atbalstīta, tiek vērtēta pēc nozīmīguma nākamā apbalvojuma piešķiršana).

Ierosinājumus par apbalvojumu piešķiršanu var iesniegt līdz 10.oktobrim.

Novadu ziņas