Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novada dome pieprasa par saviem līdzekļiem izgatavot nekustamo īpašumu nosaukumu zīmes

Vecumnieku novada dome izstrādājusi un apstiprinājusi noteikumus par nekustamo īpašumu nosaukumu zīmēm, lai noteiktu vienotu kārtību, kādā Vecumnieku novada visos pagastos noformējamas un izvietojamas vienota parauga nekustamo īpašumu nosaukumu un numuru zīmes, kā arī norādes.

Tas darīts ar mērķi uzlabot dienestu operatīvo darbību un informatīvi nodrošināt vides pieejamību iedzīvotājiem. Līdz 2020. gada 31. decembrim visiem nekustamo īpašumu īpašniekiem, valdītājiem un apsaimniekotājiem par saviem līdzekļiem jāizgatavo un jāizvieto jaunas zīmes, kuru paraugu var atrast Vecumnieku novada pašvaldības mājaslapā publicētajos noteikumos. Pašvaldības izpilddirektore Aiga Saldābola piebilst, ka cilvēki par zīmju izgatavošanu var konsultēties savās pagastu pārvaldēs, lai palīdzētu atrast uzņēmumus, kas šādas zīmes izgatavo. Savukārt pašvaldība par saviem līdzekļiem izgatavos un ierīkos ielu un ēku norādes. Par šo noteikumu nepildīšanu var piemērot administratīvo sodu.

Novadu ziņas