Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novadā stiprina saikni ar iedzīvotājiem

Lai stiprinātu saikni ar iedzīvotājiem, kā arī uzklausītu viedokļus aktuālu jautājumu risināšanā un dotu iespēju katram interesentam sniegt savus priekšlikumus novada attīstībai, novada domes vadība katru mēnesi pieņem iedzīvotājus individuāli pagastu pārvaldēs. 


Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs Guntis Kalniņš vakar iedzīvotājus pieņēma Valles pagasta pārvaldē, bet 21. februārī no plkst. 10 līdz 12 pieņems Kurmenes pagasta pārvaldē, savukārt izpilddirektore Aiga Saldābola iedzīvotājus pieņems 14. februārī no pulksten 10 līdz 12 Kurmenes pagasta pārvaldē, bet 28. februārī tādā pašā laikā — Valles pagasta pārvaldē. Priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kovals iedzīvotājus pieņems 21. februārī no pulksten 14 līdz 17 Taurkalnes pagasta bibliotēkā.

Novadu ziņas