Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novadā vērtēs sakoptākos īpašumus

Vecumnieku novada dome apstiprinājusi konkursa “Vecumnieku novada sakoptākais īpašums 2018” nolikumu. Konkursa mērķis ir vairot novada iedzīvotāju pašapziņu un lepnumu par darbu savā sētā, pagastā, novadā un valstī, kā arī iesaistīt novada iedzīvotājus un uzņēmējus kopīgā darbā — novada vizuālā tēla un atpazīstamības veidošanā.


Konkursa dalībnieku vērtēšana notiks šādās kategorijās: sakoptākā daudzdzīvokļu māja; sabiedriskie un publiskie objekti (tirdzniecības, pakalpojumu objekti, baznīcas u. c.); komercsabiedrību īpašumi (biroju ēkas un tām piekrītošās teritorijas, ražošanas teritorijas). Konkursa rīkotāji pasniedz balvu arī nominācijā “Novada odziņa”.


Īpašumus konkursam var pieteikt līdz 29. jūnijam ikviens Vecumnieku novada administratīvajā teritorijā esoša nekustamā īpašuma īpašnieks vai īpašuma valdītājs, kā arī ar objekta īpašnieka piekrišanu kaimiņi, sabiedriskās or­ganizācijas, pagastu pārvalžu vadītāji, deputāti u. c.

Novadu ziņas