Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Divi deputāti noliek mandātu

Vecumnieku novada domes sēdē apstiprināts lēmums par jaunievēlēto deputātu — Aigas Saldābolas (Latvijas Reģionu apvienība) un Ziedoņa Jankuža (ZZS) — pilnvaru izbeigšanu.

Aiga Saldābola pirmajā domes sēdē, kurā ievēlēja domes priekšsēdētāju un vietnieku, tika apstiprināta par pašvaldības izpilddirektori, tāpēc darbu deputāta amatā turpināt nevar. Viņas vietā deputāta pilnvaras apstiprinātas zemnieku saimniecības “Elnēni” vadītājam Mārim Āķim, kurš vēlēšanās ieguva 1102 vēlētāju balsis. Savukārt Ziedonis Jankužs mandātu nolika, jo nedrīkst apvienot Valles pašvaldības aģentūras vadītāja darbu ar deputāta pienākumu pildīšanu. Tas gan bija zināms, jau veidojot deputātu kandidātu sarakstus, tāpēc jautājām Z. Jankužam, kāpēc viņš tomēr nolēmis atteikties no vēlētāju uzticētā mandāta. Viņš saņēmis 754 balsis. “Varbūt sākumā bija lielākas ambīcijas. Tomēr vallieši un kolēģi pauda viedokli, ka vēlētos mani labāk redzēt, turpinot darbu aģentūrā, jo visa siltumapgādes sistēma Vallē turas uz manis. Respektēju viņu viedokli,” piebilst Z. Jankužs. Viņa vietā domē apstiprināta ģimenes ārste Aija Jurova, kura vēlēšanās ieguva 733 balsis.

Vecumnieku novadā