Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vallē apkures parāds nav liels

“Vallē ir silti, pagaidām sūdzības neesam saņēmuši,” saka Ziedonis Jankužs, Valles pagasta pašvaldības aģentūras direktors. “Apsildāmā platība mums ir ap 11 tūkstošiem kvadrātmetru, siltumu nodrošinām daudzdzīvokļu mājās, pastā, skolā, internātā, bērnudārzā, bibliotēkā, veikalā.”

Ziedonis Jankužs priecājas par to, ka Valles pagastā nav tāda situācija kā daudzviet citur, kur māju iedzīvotāji paši gādā par siltumu katrs savā dzīvoklī. Labi vēl, ja var vienoties un ierīkot vienu apkures katlu visai mājai, bet nereti katrs meistaro apkuri pats. Tad ir tā — cik dzīvokļu, tik skursteņu.

Vallē ir divpakāpju tarifs, un pastāvīgo maksājumu par siltumu iedzīvotāji veic visu gadu. Siltuma skaitītāji ir ierīkoti katrai mājai atsevišķi, tāpēc mainīgais maksājums atšķiras.

Raksta turpinājumu lasiet laikraksta 31. janvāra numurā

Vecumnieku novadā