Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Virši—A” atver degvielas uzpildes staciju Vallē

Valles centrā vietējais degvielas tirgotājs akciju sabiedrība “Virši—A” atvēris degvielas uzpildes staciju. Līdz šim te darbojās firmas “Dinaz” degvielas uzpildes stacija.

Degvielas uzpildes staciju Vallē “Virši—A” iegādājušies savā īpašumā. Staciju īpaši iecienījuši tālbraucēji, jo te ir plašs stāvlaukums, kas piemērots atpūtai un nakšņošanai.

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Marta Kaktiņa “Staburagu” informē, ka degvielas uzpildes stacija atvērta visu diennakti un tajā var nopirkt  95. markas degvielu, dīzeļdegvielu un lauksaimniecības tehnikai domāto degvielu. Kā jau pilna servisa degvielas uzpildes stacijā, var piepumpēt automašīnas riepas, ir ūdens automašīnas vējstikla un lukturu mazgāšanai, auto aksesuāri, kā arī karstie dzērieni un uzkodas. Te darbojas arī “Swedbank” bankomāts. Uzņēmums pieņēmis darbā tos darbiniekus, kuri iepriekš strādāja šajā degvielas uzpildes stacijā.

Savukārt akciju sabiedrības “Virši—A” valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš ir gandarīts, ka  gada sākumā no iepriekšējā tirgotāja pārņemtā degvielas uzpildes stacija ir pirmā, ko “Virš— A” atklāj šogad.

— Esmu gandarīts, ka turpinām augt, jo tīkla pārklājums ir viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem degvielas biznesā, — tā Jānis Riekstiņš. — Autobraucējiem nu ir iespēja ne tikai iegādāties degvielu, bet arī nobaudīt karstās uzkodas, kafiju un atpūtai izmantot labiekārtotu vidi.

UZZIŅA

Kopumā “Virši—A” ir 47 degvielas uzpildes stacijas, un uzņēmums nodarbina vairāk nekā 320 darbinieku.

Vecumnieku novadā