Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēl tikai līdz nedēļas beigām var pieteikties Swedbank konkursam “Biznesa skices”

Līdz 13. oktobrim turpinās pieteikšanās Swedbank, Junior Achievement Latvija (JA Latvia) un Projektu bankas rīkotajam biznesa plānošanas konkursam “Biznesa skices”. Konkursā, kas tiek rīkots vidusskolēnu un profesionālo vidējo izglītības iestāžu audzēkņu komandām no JA Latvia dalībskolām, kopējais balvu fonds ir vairāk nekā 6000 eiro sava biznesa attīstīšanai.

Latvijā ik gadu JA Latvia “Skolēnu mācību uzņēmumu” programmas ietvaros tiek nodibināti vairāki simti skolēnu mācību uzņēmumu, ar kuru palīdzību skolēni gūst pirmo pieredzi uzņēmējdarbībā. Aizvien vairāk gados jaunu Latvijas uzņēmēju savas idejas ir spējuši pārvērst arī starptautiski pieprasītos produktos. 
Viena no tiem, start-up entuziaste Marija Ručevska, uzsver: “Manuprāt, ir trīs svarīgākās īpašības, kas vajadzīgas vai vismaz jācenšas izkopt dzīves laikā jebkuram uzņēmējam. Pirmā ir zinātkāre – jaunas informācijas uzsūkšana, savā ziņā kļūstot par švammi. Otrā ir neatlaidība un stipra gara saglabāšana, bet trešā – spēja uztvert konstruktīvu kritiku un atgriezenisko saiti, lai pēc tam to izmantotu sava produkta attīstībā. Konkurss “Biznesa skices” ir lieliska iespēja gūt vērtīgas atsauksmes no nozares profesionāļiem, tāpēc, ja tev ir biznesa ideja, piesakies konkursā!”
Konkursa pirmajā kārtā žūrijas vērtējumam jāiesniedz biznesa plāns, otrajā – sava biznesa plāna projekta pieteikums balsu un finansējuma piesaistes kampaņai Projektu bankā, tajā skaitā video,  bet finālā iekļuvušajiem būs iespēja kampaņu īstenot. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 7. decembrī.
Konkursa mājaslapā atrodami video, kuros jaunie uzņēmēji dalās pieredzē, kam pievērst uzmanību, attīstot savu biznesu. Šie ieteikumi noderēs ne tikai konkursa dalībniekiem, bet ikvienam, kurš vēlas izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā. Video, kā arī vairāk informācijas par konkursu, tā nolikumu un pieteikšanos meklējiet šeit:biznesaskices.lv/konkurss


Novadu ziņas