Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēl tikai šonedēļ var pieteikties vai pieteikt dalībniekus sakoptākās sētas konkursam Aizkraukles novadā!

Līdz jūnija beigām māju saimnieki, uzņēmumi un iestādes var pieteikt savas sētas Aizkraukles novada pašvaldības rīkotajam konkursam “Sakoptākā sēta 2019” — atgādināts pašvaldības mājaslapā. 
Pirmo reizi Aizkraukles novada pašvaldība konkursu “Sakoptākā sēta” rīkoja 2016. gadā. Konkursā var pieteikties individuālo māju īpašnieki vai pārvaldnieki, daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji, lauku sētas un zemnieku saimniecības, iestādes un uzņēmumi. Konkursa uzvarētāji tiks noskaidroti piecās nominācijās: sakoptākā lauku sēta, sakoptākā individuālā māja, sakoptākā vasarnīca, sakoptākā uzņēmuma vide, ziedošākais gaisa dārzs Aizkraukles novadā.
Konkursam var pieteikties līdz 30. jūnijam Aizkraukles novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā tā darba laikā (pirmdienās — no pulksten 8 līdz 19, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās — no pulksten 8 līdz 17, piektdienās — no pulksten 8 līdz 15) vai sūtot uz e-pastu: dome@aizkraukle.lv. Pieteikt dalību konkursam var pats īpašnieks vai cita persona (apsaimniekotājs, kaimiņi, draugi, kolēģi), bet vispirms pieteicējam tas jāsaskaņo ar īpašnieku vai apsaimniekotāju. Objektus vērtēs no 1. līdz 31. jūlijam, laiku saskaņojot ar konkursa dalībnieku.
Konkursa uzvarētāji tiks pasludināti un apbalvoti 2020. gada 10. janvārī — Aizkraukles pilsētas dzimšanas dienā un pasākumā “Gada notikums 2019”. Uzvarētājiem balvās paredzētas dāvanu kartes 50 līdz 200 eiro apmērā. Konkursa dalībniekiem ir iespēja saņemt arī konkursa atbalstītāju specbalvas.

Novadu ziņas