Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veltījums Latvijas simtgadei — personalizēti auduma maisiņi

Šūšanas un dizaina ražotnes “Latvijas tekstils” komanda par godu Latvijas simtgadei radīs 119 auduma maisiņus ar katra Latvijas novada un pilsētas raksturojošāko skatu. Jau zināms Aizkraukles novada maisiņa dizains, taču vēl var pagūt iesaistīties Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas, Pļaviņu un Vecumnieku novadam veltīto maisiņu dizaina tap­šanā.

Novembra sākumā sākās kampaņa “Latvijas tekstils meklē 119 Latvijas skatus”. Tās mērķis ir par godu Latvijas simtgadei radīt 119 auduma maisiņus ar katra Latvijas novada un pilsētas visraksturojošāko attēlu. “Atzīmējot Latvijas simtgadi, vēlamies radīt unikālu suvenīru sēriju audumu maisiņu izskatā. Vēlamies izcelt katra novada un pilsētas skaistos skatus. Maisiņa otrā pusē būs Latvijas kontūra ar iezīmētu konkrēta novada teritoriju, novada nosaukumu un ģerboni. Atgādinām, ka balsot par katra novada skaistāko attēlu var divas nedēļas pēc balsojuma sākuma. Piecus maisiņus saņems uzvarētājbildes autors, viens maisiņš nonāks pašvaldībā,” stāsta uzņēmuma “Latvijas tekstils” pārstāvji.

Piedalīties fotokonkursā var ikviens. Akcijas rīkotājiem jāiesūta fotogrāfija, kurā redzams novads. Sociālajā vietnē www.facebook.lv, “Latvijas tekstila” lapā, var balsot par katra novada skaistāko fotoattēlu. Attēls, par kuru nobalsots visvairāk, rotās novadam veltīto auduma maisiņu. Visus maisiņus uzreiz radīt nevar, tie taps līdz šī gada 4. maijam.

Nesen kļuva zināms Aizkraukles novadam veltītā maisiņa makets. Balsojumā uzvarēja Regnāra Mariņina fotoattēls, kurā pievakarē iemūžināta Pļaviņu hidroelektrostacija.

Līdz 19. janvārim var balsot par kādu no 38 iesūtītajiem Kokneses novadam veltītajiem fotoattēliem. Savukārt 12. janvārī beigsies balsošana par Jaunjelgavas novadam veltītā maisiņa dizainu. Vērtēšanai iesūtīti 20 attēli. Projekta noslēgumā maisiņus varēs iegādāties ar “Latvijas tekstila” mājaslapas starpniecību, kā arī atkarībā no pieprasījuma katra novada tirdzniecības vietās.

Balsošana pagaidām nav izsludināta par Skrīveru, Pļaviņu, Neretas un Vecumnieku novadam veltīto maisiņu dizainu. Balsot varēs, līdzko akcijas rīkotāji saņems vismaz četrus kvalitātei atbilstošus fotoattēlus.

Publikācija sagatavota ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

20171021-1214-latvijai100.jpg

Novadu ziņas