Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Viesi no Brazīlijas

Latvijas un Brazīlijas draugu kopa, kura veicina un uztur sadarbību starp latviešu pēctečiem Brazīlijā un Ižuji pašvaldību, kurā atrodas viens no latviešu kultūras centriem, Jaunjelgavas novada domei ierosinājusi organizēt Brazīlijas un Latvijas sadarbību veicinošu konferenci Jaunjelgavā.

Sākums sadarbībai ir 2015. gads, kad Ižuji pilsētas latviešu deju kopa “Staburags” apmeklēja Jaunjelgavas novadu. Deju kopa “Staburags” šovasar vēlas apmeklēt Latvijas Dziesmu un Deju svētkus. Savukārt, lai veidotu abpusēji izdevīgu sadarbību, jaunjelgavieši nolēma atbalstīt iniciatīvu šī gada jūnijā organizēt Latvijas—Brazīlijas konferenci Jaunjelgavā. Tās rīkošanai izveidota darba grupa, tajā Jaunjelgavu pārstāvēs Guntis Libeks, Uldis Albiņš, Anita Ostrov­ska, Aina Strazdiņa, Lauma Mīlīga, Evija Vectirāne un Vaira Lejniece. Darba grupā iesaistīsies arī biedrības “Latvija Brazīlija” pārstāvji Aigars Strauss un Hanss Bērziņš, SIA “Bordo” valdes priekšsēdētāja Sindija Vilde, SIA “BP Finanses” valdes locekle Kristīne Budigina.

Novadu ziņas