Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vietalvas pasta nodaļa saņem Atzinības rakstu

Vietalvas pasta nodaļā bija ieradies VAS „Latvijas Pasts” Zemgales reģiona vadītājs Juris Jenkēvics, lai pasniegtu Atzinības rakstu un balvu Vietalvas pasta nodaļai par iegūto 3. vietu 2015./2016.gada abonēšanas kampaņas veicināšanas konkursā.

Kā paskaidroja pasta priekšniece Edīte Leitlante, tas ir trešais lielākais noformēto preses abonentu pieaugums pasta nodaļās Zemgales reģionā, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Pirmajā vietā - Jelgavas, bet otrajā vietā - Ogres pasta nodaļas. Būt uzreiz aiz lielajām pilsētām ir liels gods. Visvairāk abonēto izdevumu vidū ir laikraksts „Staburags”, žurnāli „Praktiskais Latvietis”, „Mezgls”, „Ievas Padomu Avīze”. Lai gan mūsdienās ir iespēja laikrakstus un žurnālus abonēt internetā, ļoti patīkami uzzināt, ka mūsu pasta nodaļas darbiniece strādā ar ļoti labiem rezultātiem. Preču apgrozījuma plāns pagājušajā mēnesī izpildīts par 120%, bet ļoti maz ir tieši pasta sūtījumu, kas ir viena no galvenajām pasta funkcijām. Mūsu pasta nodaļa saņem daudz dažādu paku, bet paši esam kūtri paku sūtītāji.

Priecājos kopā ar jums un visu iedzīvotāju vārdā saku paldies Vietalvas pasta nodaļas priekšniecei Edītei Leitlantei un Pļaviņu pasta nodaļas Vietalvas pastniecei Inesei Kristapai par to, ka vienmēr esat atsaucīgas, rosīgas, saprotošas un izpalīdzīgas!


Novadu ziņas