Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vokālā grupa "Tikai tā" un tās draugi aicina uz dabas koncertzāli Skrīveru dendroloģiskajā parkā!

Vokālā grupa “Tikai tā” 30. jūnijā pulksten 21 aicina uz tikšanos Skrīveru dendroloģiskajā parkā vakara koncertā “Par prieku sev, par prieku tev”. Sākotnēji pasākums bija iecerēts un izziņots Pēterdienā, taču muzikantu aizņemtības un citu pasākumu dēļ pārcelts uz nākamo dienu.

Pirmo reizi vokālās grupas koncerts Skrīveru dendroloģiskajā parkā notika pagājušajā gadā — 29. decembrī. Par vietas izvēli vokālās grupas “Tikai tā” vadītājs Jānis Ostrovskis teic, ka dendroloģiskais parks ir gan daudzu galamērķis, gan viduspunkts braucienam, ir ērti sasniedzamā vietā.

“Gribējās kaut ko vēl nebijušu un neparastu, tāpēc nonācām Skrīveru dendroloģiskajā parkā. Todien cilvēku bija negaidīti daudz, visi teica, ka tas ir pārsteigums un ir tik jauki. Mēs pat apjukām no daudzajiem skatītājiem un labajiem vārdiem. Neraugoties uz to, ka gāza lietus, koncerts izdevās lielisks, guvām labas emocijas. Tās sajūtas, muzicējot dabā, ir lieliskas, jo nav ierastās estrādes, skatuves, visapkārt ir tikai skaista daba. Ļoti atsaucīgi ir “Latvijas Valsts meži”, kam tur ir labs elektrības pieslēgums, lai varētu nodrošināt labu skanējumu, kas mums vajadzīgs,” stāsta Jānis Ostrovskis.

Vokālās grupas “Tikai tā” koncerts iecerēts stundu ilgs, muzicēs arī pieaicinātie draugi — grupa “Fridrih­štate” no Jaunjelgavas, Anna Krista Ostrovska ar projektu “Netīšām blice” un projekts “Pieci Jāņi”.

Novadu ziņas