Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgales bajāri izrādīsies Rīgā

23. augustā ikviens tiek aicināts uz Zemgales bajāru izrādīšanos Rīgā jeb Zemgales novadu dienu Centrāltirgū. Visas dienas garumā norisināsies Zemgales amatnieku, zemnieku un mājražotāju labumu tirdziņš, kā arī daudzveidīga un jestra izklaides programma, būs ar loterija un degustācijas. Šāda zemgaliešu izrādīšanās Rīgā notiek pirmo reizi, un to organizē Zemgales plānošanas reģions sadarbība ar pašvaldībām.

Vairāk kā 40 mājražotāju un amatnieku no visas Zemgales piedāvās degustēt un iegādāties: maizi, medu, cigoriņu kafiju, dažāda veida sierus, Šitaki sēnes, mājas vīnus, alu, saldumus, adījumus, lina un filca izstrādājumus, izšuvumus, klūgu pinumus, rotas, dabīgo kosmētiku un citus Zemgales labumus. Savukārt Zemgales kultūras tradīcijas mūzikā un dejās iedzīvinās 12 dažādu paaudžu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi. Detalizēta pasākuma programmas lasāma www.zemgale.lv.


Zemgales bajāru izrādīšanās Rīgā norisināsies no plkst.10:00 līdz 17:00 Rīgas Centrāltirgū, laukumā pie Gaļas paviljona. Ieeja būs bez maksas.


Zemgales reģionu šodien veido 22 pašvaldības - Jelgavas un Jēkabpils pilsētas, kā arī Aizkraukles, Aknīstes, Auces, Bauskas, Dobeles, Iecavas, Jaunjelgavas, Jelgavas, Jēkabpils, Kokneses, Krustpils, Neretas, Ozolnieku, Pļaviņu, Rundāles, Salas, Skrīveru, Tērvetes, Vecumnieku un Viesītes novadi.
No Jaunjelgavas, Pļaviņu un Kokneses novadiem diemžēl neviens uzņēmējs nepiedalās.


Aizkraukles novadu Zemgales dienā Rīgā pārstāvēs šādi uzņēmēji: 

Uzņēmums

Nodarbošanās

SIA "DA", zīmols "Motīvs Dizains"

Dizaina produkti, druka, auduma iepakojumi, auduma uzlīmes, auduma iepirkuma somas

Mārtiņš Ozols

svaigi ķiploki, ķiploku ziedkātu pesto, marinēti ķiploku ziedkāti, marinēti ķiploki, ķiploku granulas

PAMANAM (Evita Briņķe)

PAMANAM izgatavo rotaļlietas, aksesuārus un apģērbus pašiem mazākajiem. 


Skrīveru  novada pašvaldību pārstāvēs šādi uzņēmēji:

Uzņēmums

Nodarbošanās

Vieta

SIA "Dīvas"

Pašu ražota lauksaimniecības produkcija  - ābolu etiķis

Skrīveru novads

SIA "Zeme.LAB"

Dažādas svaigas un pasterizētas sulas

Skrīveri

 

Neretas  novada pašvaldību pārstāvēs šādi uzņēmēji:

Uzņēmums

Nodarbošanās

Vieta

Mirdza Brūniņa

Rokdarbi (austi, tamboreti, adīti)

Neretas novads

z/s Stērķēni"

medus un bišu produkti

Neretas novads

 

 


 

Novadu ziņas