Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziedojumu akcija “Top Latvijas Likteņdārzs!”

Piedalies! Skaties! Ziedo! Šogad augusta pirmās nedēļas sestdiena — 6. augusts — izvēlēts par Likteņdārza svētku datumu. Ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts baudīt brīnišķīgu labdarības svētku koncertu, visiem kopā palīdzot tapt Likteņdārzam vēl spēcīgākam un krāšņākam.

Jau astoto gadu akcijas rīkotāji — Latvijas Televīzija un “Kokneses fonds” — novērtēs, ja Likteņdārza draugi svētku kulmināciju — vakara koncertu — ieradīsies vērot klātienē.

Koncerts sāksies pulksten 21.15 un ne mirkli vēlāk, jo mājās palicēji koncertu varēs vērot arī televīzijas ekrānos — Latvijas Televīzijas 1. kanālā. Koncerta laikā uz skatuves kāps vairāki iemīļoti Latvijas mūziķi, kas izjūt vēlmi atbalstīt vienu no Latvijas simtgades projektiem — dāvanu Latvijai 100. dzimšanas dienā. Par koncerta harmonisko gaisotni rūpēsies “The Sound Poets”, Olga Rajecka, “Flame&The Rolltones”, “Pērkonvīri”, “Laimas Muzy­kanti”, Daugavpils teātra aktieri, Aleksandra Špicberga un Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļas mūziķi, Emīla Dārziņa jauktais koris (diriģente Nora Vītiņa), kas savu talantu un sniegumu ziedos Likteņdārzam.

Lai ciemiņi, kas pirms koncerta dārzu atbraukuši iepazīt un samīļot, negarlaikotos, šogad jau no pulksten 17 dārzā plānotas dažādas radošās darbnīcas un aktivitātes, ko piedāvās Likteņdārza draugi. Ģimenēm ar bērniem būs iespēja izbraukt pa Daugavu kuģītī “Vīgante” un vikingu liellaivā “Nameisis”, apskatot arī Kokneses pilsdrupas. Aktīvākajiem dārza apmeklētājiem līdzās elektromobiļu nomai būs lieliska iespēja iznomāt īpaša dizaina velosipēdus, lai izlaistu raitu loku pa dārzu. Viesi, kurus saista mākslas pasaule, aicināti piedalīties hennas darbnīcā, lai iegūtu īslaicīgu atmiņu no pasākuma, vai izveidot savas dabīgās ziepes, kā arī izdejoties vieglākajā deju nodarbībā un izmēģināt citas darbnīcas.

Līdz Latvijas 100. dzimšanas dienai vairs nav palicis ilgs laiks, taču dārzs vēl tikai top. Ja arī tu izjūti vēlmi dalīties savās rūpēs, mīlestībā un atmiņās par savu zemi, tad aicinām jau tagad atbalstīt Likteņdārzu, zvanot  ziedojumu tālrunim 90006381 (maksa par zvanu — 1.42 EUR) vai ziedojot savu bruģakmeni Likteņdārza lapā http:// www.draugiem.lv/liktendarzs (ar SMS, bankas karti un internetbankā), vai ieskaitot “Kokneses fonda” norēķinu kontā (reģistrācijas numurs 40008092535, konta numurs LV10UNLA0050006878844, AS “SEB Banka”). Akcijā iegūtos līdzekļus izmantos Likteņdārza būvniecības turpināšanā.
Koncerta tiešraidi 6. augustā būs iespējams vērot LTV 1. kanālā un internetā http://ltv.lsm.lv/ no pulksten 19.30 līdz 19.56 un no pulksten 21.15 līdz 23.15. Akciju vadīs Likteņdārza uzticamie draugi Latvijas Televīzijas žurnālisti Aija Kinca un Jānis Geste. Tie, kas vakara koncertu dosies vērot klātienē, aicināti ņemt līdzi savu krēsliņu vai sedziņu, lai būtu ērta sēdēšana amfiteātra ielokā. Ieeja koncertā — par ziedojumiem Likteņdārzam.

Lai uzzinātu aktuālo ziedojuma akcijas programmas norisi, lūgums sekot līdzi informācijai sociālajos tīklos https://www.facebook.com/www.liktendarzs.lv/ un http://www. draugiem.lv/liktendarzs/, kā arī www. liktendarzs.lv, sadaļā “Pasākumi”, un vēstīt par jaunumiem tālāk.
Ja ir kāds uzņēmums vai organizācija, kas vēlētos piepulcēties informatīvo un radošo darbnīcu lokam vai kā citādi atbalstīt pasākuma norisi, ar lielāko prieku gaidīsim ziņu e-pastā: info@kokne­ses-fonds.lv vai pa tālruni 26631255.

Novadu ziņas