Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Zīlīte” skriešus dodas pretī Lieldienām

Aizkraukles novada pirmsskolas izglītības iestādē "Zīlīte" svētku nedēļa aizvadīta Lieldienu noskaņās. Katru dienu bērni varēja piedalīties dažādās aktivitātēs, aktualizējot Lieldienu svētku tradīcijas. Savdabīgi un krāšņi pašu bērnu darināti rotājumi papildināja svētku noskaņu.
Svētku nedēļa tika noslēgta ar ikgadējo, par tradīciju kļuvušo "Lieldienu zaķa skrējienu", kas norisinājās jau otro reizi. Tajā piedalās visu bērnudārza grupiņu bērni, kā arī audzinātājas un auklītes. Sporta skolotāja Iveta Brovacka stāsta, ka skrējiena laiku fiksē, kad finišu sasniedz pēdējais no grupiņas. Tāpēc uzdevums jāveic komandā, savstarpēji viens otram palīdzot un uzmundrinot.
Vismazākie ap 250 metrus garo distanci varēja veikt, braucot Lieldienu zaķa ratos.
Pasākuma dalībniekus lutināja  spožā saulīte un  putnu dziesmas,  sportiskais noskaņojums un pavasarīgi dzestrā gaisa pieskāriens palīdzēja distanci paveikt ar smaidiem sejā un skaļiem "urrā" saucieniem.
Kopumā bērnudārzā reģistrēti 236 bērni. "Zīlīti" apmeklē ne tikai Aizkraukles, bet arī kaimiņu novadu - Jaunjelgavas, Skrīveru un Kokneses bērni. 

Novadu ziņas