Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iespēja veikt datordiagnostiku kravas automašīnām

Es,  Irina Čuplaka, vairākus gadus darbojos transporta pakalpojuma sfērā. Saskāros ar vairākām problēmām un neērtībām, ka mūsu novadā nav iespējams veikt diagnostiku kravas automašīnām. Tā arī radās ideja un iespēja piedalīties Aizkraukles rajona projektu konkursā. 

Šo ideju varēja īstenot, piesakoties atbalstam LEADER programmā. Projekts tika akceptēts, respektīvi, tika saņemts publiskais finansējums — 15 689,24 eiro.  Par šo naudu  iegādātas vairākas iekārtas un instrumenti, kuri ir nepieciešami jaunu pakalpojumu sniegšanai.  Tika izveidots jauns uzņēmums, kurš sniegs trīs galvenos jaunus pakalpojumus kravas automašīnām. Pakalpojumus tiek sniegts Jaunjelgavā, Oškalna ielā 7c.

     Pakalpojumu veidi:   
 1. datordiagnostika (visām kravas automašīnu markām, piekabēm, puspiekabēm, autobusiem);   
 2. bukses presēšana — kravas automašīnām;     
 3. kravas auto bremžu uzliku kniedēšana.     

Vēlējos pateikt lielu paldies par tādu iespēju kā LEADER programmas atbalsts, kas ļauj sākt jaunu darbības sfēru. 

Tālr. 26160738.

Reklāmraksti