Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"333 Ziemas kausa" 4. posms norisināsies pēc izturības principa (video — izbrauc trasi kopā ar Reini Nitišu!)

Sestdien, 26. janvārī, tiks aizvadīts "333 Ziemas kausa" 4. posms, kurš šoreiz pārbaudīs braucēju izturību un koncentrēšanās spējas, jo tas norisināsies pēc endurance (izturības) principa. Galvenais uzdevums – uzstādīt ātrāko visas distances laiku. Sacensību rītu sāks 4WD klase, bet pēcpusdienā startēs 2WD/RWD braucēji.


Saskaņā ar endurance formātu katram dalībniekam paredzēti trīs iebraucieni ar trīs apļu distanci. Katrā no iebraucieniem tiks vērtēts kopējais iebrauciena apļu laiks. Divi labākie braucieni tiks ņemti vērā, nosakot posma kopvērtējuma rezultātus. Vienlaikus trasē atradīsies vairāki dalībnieki, līdz ar to pieļaujama arī apdzīšana, kas cīņas padarīs vēl aizraujošākas un skatāmākas.


Šī posma trases konfigurācija būs 1,9 km gara, ar iekļautām visam pieejamajām grunts sekcijām, vietām izaicinot braucējus iepriekš neierastā virzienā.


Arī šajā posmā sacentīsies ne tikai "333 Ziemas kausa" ieskaites klases, bet arī RN LADA klase, kurā sacensību dalībnieki brauc ar Reiņa Nitiša sagatavotām LADA automašīnām.


Pieteikuma anketa šeit: https://goo.gl/EJLQzA
Kopvērtējums pēc 3.posma šeit: https://goo.gl/pbTqi7


DIENAS KĀRTĪBA
1.daļa – (4WD) 2.daļa – (2WD,RWD)
7:00 – 8:00 – reģistrācija; 12:00 – 13:00 – reģistrācija
8:10 – 8:20 – dalībnieku sapulce
8:30 – STARTS

1. brauciens

2. brauciens

3. brauciens
Apbalvošana  (ap 22:00)


Ņemot vērā dalībnieku skaitu un sacensību gaitu, dienas kārtībā var tikt veiktas izmaiņas

Apmeklētājiem un skatītājiem būs iespēja izbraukt gan ar ziemas kartingu, gan iestiprināties 333 Café!

Ieeja – bez maksas!

Vairāk info: www.333.lv