Sapratu

Aivis Gorbačovs un Liega Krasovska izcīna medaļas

Ogres sporta centra stadionā aizvadīts Latvijas daudzcīņas čempionāts. Desmitcīņā kopš 1920. gada čempions tika noskaidrots 96. reizi, septiņcīņā kopš 1981. gada čempiones zelta medaļa tika pasniegta 38. reizi. Sacensībās godalgas izcīnīja divi Aizkraukles novada sporta skolas U20 vecuma grupas sportisti.

Junioriem desmitcīņā otro vietu izcīnīja Armands Aivis Gorbačovs (treneris Z. Karols, 5939 punkti). Armands 100 metru sprintu veica 11,45 s, tāllēkšanā aizlēca 6,51 m tālumā, lodi raidīja 10,09 m tālu, augstlēkšanā pārvarēja 1,97 m, 400 m skrējienu veica 51,80 s, 110 m barjerskrējienā finišēja pēc 17,40 s, disku raidīja 26,09 m tālu, kārtslēkšanā pārvarēja 3,10 m augstumu, šķēpu aizmeta 37,88 m tālumā, un 1500 metru skrējienā finišēja pēc 4:34,99 min.

Dāmu konkurencē uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Liega Krasovska (I. Vītola, A. Austrups, 3353 p.) — 100 m barjerskrējienu noskrēja 17,04 s, augstlēkšanā pievarēja 1,41 m augstumā novietoto latiņu, lodi aizgrūda 7,60 m tālumā, 200 m skrējienu veica 28,87 s, tāllēkšanā aizlēca 4,75 m tālu, šķēps lidoja 18,85 m tālumā, 800 m skrējienā uzrādītais rezultāts ir 2:42,92 min.