Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles reģiona veterāniem lieliski rezultāti

Rēzeknē aizvadīts 3.  Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem. Tajā piedalījās sportisti no Aizkraukles un Kokneses.

Sportiste Aija Vītola “Staburagam” stāsta, ka uz Rēzekni devās septiņi vieglatlēti. Inga Ziediņa labus rezultātus uzrādīja skriešanā un soļošanā. Piedaloties trīs disciplīnās — 800 un 3000 metru skrējienā, kā arī 5000 metru soļošanā, savā vecuma grupā S45+ visās iegūta 2. vieta. Dita Martinsone grupā S35+ lodes grūšanā un diska mešanā ieguva 1. vietu. Angelika Panteļejeva grupā S40+ 100, 800 un 3000 metru skrējienā ieņēma attiecīgi 3., 2. un 1. vietu. Lodi, disku un šķēpu 2. vietas rezultātā trāpīja Mārīte Kažmēre grupā S60+. Labus rezultātus sasniedza arī grupas S55+ dalībniece Aija Vītola, kura ieguva 2. vietu 100 metru skrējienā un tāllēkšanā, un 1. vietu 400 metru skrējienā. Visvecākajai dalībniecei Annai Lullei grupā S70+ absolūti labākais rezultāts jeb 1. vieta gan 100 metru skrējienā, gan tāllēkšanā, gan trīssoļlēkšanā. Vienīgais vīrs komandā, Arvīds Vītols grupā V65+ augstlēkšanās ierindojās 2. vietā, bet lecot tālumā un trīssoļlēšanā bija nepārspēts.


Sports