Sapratu

Aizkrauklieši pārved medaļas

7. martā Jēkabpilī notika Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības ziemas daudzcīņā vieglatlētikā C un D grupām. No Aizkraukles sporta skolas piedalījās 30 vieglatlētu. Aizkrauklieši sacensībās guva labus panākumus.

Bez mājniekiem sacensībās piedalījās arī Igaunijas, Madonas, Daugavpils, Balvu, Kandavas, Krāslavas, Vecumnieku, Viesītes u.c. sportisti.

49 dalībnieku konkurencē C grupas zēniem 1. vietu izcīnīja Roberts Vēvers no Jaunjelgavas, trenere Anita Jegorova. Pa disciplīnām Robertam sekojošas vietas: 1. vieta 600 m, 2. vieta 60 m, 5. vieta augstlēkšanā, 6. vieta tāllēkšanā.

D grupas zēniem 1. vietu 29 sportistu konkurencē izcīnīja aizkrauklietis Oļegs Kozjakovs, treneris Valērijs Veļčinskis. Pa disciplīnām – 1. vieta 60 m, tāllēkšanā, augstlēkšanā, 3. vieta 600 m. Šie abi zēni sacensībās visās disciplīnās uzrādīja savus labākos rezultātus.

Arī C grupas meitenēm treneres Irēnas Vītolas audzēknes Santa Ustimenko un Evelīna Šteinberga izcīnīja attiecīgi 5. un 6. vietu no 27 dalībniecēm. Kopumā šajās sacensībās visās vecuma grupās piedalījās 160 dalībnieku.