Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklietim bronza A. Švarcenegera turnīrā

Spānijā notikušajās spēka trīscīņas sacensībās ar ekipējumu “Arnold Classic Europe” Aleksandrs Grigorjevs no Aiz­kraukles sporta centra izcīnīja bronzas medaļu.

No 23. līdz 25. septembrim Spānijā, Barselonā, notika Arnolda Švarcenegera turnīrs “Arnold Classic Europe”. Latviju spēka trīscīņas sacensībās pārstāvēja Aizkraukles sporta centra atlēts Aleksandrs Grigorjevs. Sacensības tika vērtētas pēc Vilksa punktiem, ņemot vērā sportista svaru pret paceltajiem kilogramiem. A. Grigorjevs sacentās ar vēl pieciem vīriem no Norvēģijas un Spānijas. Latvijas sportists startēja svara kategorijā virs 120 kg.

Pietupienos ar svaru stieni uz pleciem A. Grigorjevs spēja tikt galā ar 340 kg. Svaru stieņa spiešanā guļus bija uzspiesti 265 kg. Svaru stieņa vilkmē no zemes sportists veiksmīgi uzvilka 310 kg. Kopvērtējumā sportists pacēla 915 kg, kas tika vērtēti ar 524,4 Vilksa punktiem un trešo vietu jeb bronzas medaļu.

Šogad aprit 15 gadu, kopš A. Grigorjevs nodarbojas ar pauerliftingu. Labākais sacensību rezultāts pietupienos ir 420 kg, svaru stieņa spiešanā guļus — 300 kg un svaru stieņa vilkmē no zemes — 330 kg. A. Grigorjevs piedalījies pasaules un Eiropas čempionātos un sacensībās Igaunijā, Lietuvā, Lielbritānijā. Sportists 2005. gadā izcīnīja trešo vietu Eiropas junioru čempionātā spēka trīscīņā, 2009. gadā ierindojās ceturtajā vietā Eiropas vīru čempionātā spēka trīscīņā. Sportistam pieder arī vairāki Latvijas rekordi līdz 2010. gadam, kas šobrīd ir iesaldēti svara kategoriju izmaiņu dēļ.

Tradicionāli “Arnold Classic Europe” turnīrs tika rīkots Madridē, taču šogad tas ir pārcelts uz Barselonu. Turnīrs pulcē dažādu sporta veidu pārstāvjus no visas pasaules. Šajā turnīrā bija iespēja satikt pašu Arnoldu Švarcenegeru.

Sports