Sapratu

Aizkrauklietis Normunds uzvar pusmaratonā Kuldīgā

Kuldīgas pusmaratonā, kas vienlaikus bija arī viens no astoņiem skriešanas seriāla “BIGBANK Skrien Latvija” posmiem, dažādās distancēs skrēja un nūjoja nepilni 1400 dalībnieku, tostarp mūspuses gargabalnieki.

Pusmaratona distancē V50 grupā uzvarēja aiz­krauklietis Normunds Laucis (1:21;56). Sieviešu grupā 12. vietā ar jaunu personīgo rezultātu finišēja jaunjelgaviete Dzintra Skārda (1:42;37).

10 km distancē aizkrauklietis Sergejs Trokmanis VNJ grupā izcīnīja pirmo vietu (38:33). SN40 grupā 11. finišu sasniedza skrīveriete Angelika Panteļejeva (52:44).