Sapratu

Atgriežas mājās ar godalgām

Kuldīgā beidzies Latvijas čempionāts jaunatnei un junioriem vieglatlētikā. Šogad, salīdzinot ar pagājušo gadu, Latvijā kopumā ir augusi rezultātu kvalitāte, tāpēc, lai izcīnītu medaļas un augstas vietas, ir jāuzrāda daudz labāki sasniegumi.

Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņiem tas ir izdevies, un sporta skolas vieglatlētu komanda atgriezusies mājās, gūstot labus panākumus.
Mums ir divi Latvijas čempioni, abi  60 metru barjerskrējienā — aizkraukliete Līva Poriete uzvarēja junioru grupā (9,52 s), un jauniešu grupā koknesietis Lauris Karluša izcīnīja dalītu pirmo vietu (9,55 s).
Trīs sudraba medaļas, uzlabojot savus personīgos rekordus, Aiz­kraukles novada sporta skolai izcīnīja: junioru grupā — Madara Raupa lodes grūšanā (11,46 m) un Zaiga Zirnīte 300 m skrējienā (42,66 s), jauniešu grupā — Deniss Martinovs trīssoļlēkšanā (13,38 m). Haralds Freidenbergs lodes grūšanā šogad izcīnīja bronzas medaļu ar teicamu personīgo rekordu — 15,10 metru.
Latvijas čempionāta laureātus sacensībām sagatavoja treneri Irēna Vītola, Mārtiņš Holsts, Igors Lulle un Valerijs Veļčinskis.
Valsts labāko sportistu sešniekā, krietni uzlabojot savus rezultātus, ir iekļuvuši arī aizkrauklieši: Alise Čulāde, viņai piektā vieta 60 m skrējienā (8,49 s), Jānis Ozols  — piektā vieta augstlēkšanā (1,80 m), Ilvars Ieviņš — sestā vieta 300 m skrējienā (38,93 s) un Zaiga Zirnīte ar ceturto vietu 60 m skrējienā (8,24 s).
Uzslavu ir pelnījuši arī pārējie jaunie sportisti, kuri šādās atbildīgās sacensībās spējuši uzlabot savus personīgos rezultātus un godam startējuši valsts augstākā līmeņa sacensībās.