Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklāj slēpošanas sezonu

Lai arī ziema gandrīz jau pusē, tikai aizvadītās nedēļas nogalē notika pirmās slēpošanas sacensības — “Pankūku mačs”. Šoreiz gan ne tradicionāli Aiviekstes pagasta “Jaujās”, bet līdzās esošajā biatlona bāzē “Jankas”.

Slēpotāji ar nepacietību gaidīja sniegu un sacensības. Tāpēc, tiklīdz tas uzsniga, tūlīt  izziņoja sacīkstes. Pļaviņu novada sporta dzīves organizētājs Sandris Stūris stāsta, ka vietām “Jauju” trasēs sniega vēl nav pietiekami, tāpēc izraudzītas “Jankas”. Lai arī sagatavoties sacensībām vajadzēja ātri, ieradās ap 50 dažādu vecumu slēpotāju, bet visvairāk bija mājinieku — pļaviņiešu.
Dalībnieki veica vienu divu kilometru apli, bet paši jaunākie — vēl īsāku distanci. Savukārt pieaugušie slēpoja trīs apļus. Meiteņu vidū S10 grupā ātrākā bija Lelde Dubere, S12 grupā uzvarēja Enia Kaņepēja, S14 — Diāna Pauniņa, S16 — Marija Mičule, S18 — Dīna Zariņa, S grupā — Anda Muižniece, bet S40 — Gunta Žilde.
Zēniem V10 grupā bija divi līderi — Linards Lukss un Edijs Eiduks, kurš veica garāku distanci. S14 grupā uzvarēja Aleksandrs Jermakovs, V16 — Ingus Baltābols, V18 — Deins Kaņepējs, V — Gatis Svētiņš, bet V40 grupā visātrākais bija Dzintars Kaņepējs.
“Pankūku  mačā” cienāja ar siltu tēju un pankūkām, ko atveda no “Jaujām”, kur tās allaž cep. Pēc sportošanas cienasts garšoja visiem.

Sports