Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būs futbola lielpilsēta 8

Aizkraukles novada domes pārstāvji aizvadītajā nedēļā tikās ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) vadību un runāja par mākslīgā seguma futbola laukuma izveidi Aizkrauklē. Tikšanās laikā panākta vienošanās, ka šādu laukumu pilsētā varētu izveidot jau nākamgad.

Jau pērnā gada nogalē futbola klubs (FK) “Aizkraukle” sāka aktīvi sadarboties ar vienu no Latvijas spēcīgākajiem klubiem “Skonto”. Pirmajā tikšanās reizē “Skonto”  un Aizkraukles novada domes pārstāv­ji iesāka sarunas par šāda laukuma izveidi Aizkrauklē.
“Tikāmies ar LFF vadību, viņi mūsu ieceri atbalsta un ir ieinteresēti šādu laukumu Aizkrauk­lē izveidot,” stāsta Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums. “Jau no 2014. gada sporta aktivitātēm varēs iegūt Eiropas Savienības līdzekļus, un šāda iespēja ir jāizmanto. Tuvākajā laikā esošo futbola laukumu apskatīs LFF eksperti. Pašvaldības līdzdalība varētu būt salīdzinoši neliela — mums būtu jāsagatavo vecais laukums, lai tam var uzklāt jaunu segumu, bet par to pašvaldībai nebūs jāmaksā. Iniciatori ir FK “Aizkraukle” vadītāji, kuriem ir izdevies ne tikai izveidot labu sadarbību ar “Skonto”, bet arī atrast labus atbalstītājus. Šis klubs var būt piemērs citiem mūsu sporta klubiem. Redzot padarīto, arī pašvaldība ir ieinteresēta tik, cik iespējams, atbalstīt.”
Mākslīgais segums atbilst ne tikai visām futbola prasībām, bet to var izmantot arī tenisa spēlei. Pašlaik šādi laukumi ir tikai lielākajās Latvijas pilsētās.

Komentāri 8

joks

Nez vai, šis ir FK AIZKRAUKLE, bet ideja ir apsveicama - tā ir laba pavasarī, kad dabīgie laukumi ir mitri un nedrīkst bojāt dabīgo segumu,bet,lai lietderīgi izmantotu,būtu jābūt labai futbola komandai pilsētā,kurai būtu tas ļoti svarīgi - spēlēt agrā pavasarī. Vasaras sezonā šis laukums dos spēlētājiem vairāk mīnusus(var neskaidrot tehnoloģijas attītību) nekā plusus (manuprāt) - cietāka augsne,sintētiska zāle,kuras iespaidā, daudziem jauniešiem daudzās pasaules valstīs, ir pierādīta daudz lielāka iespēja gūt muguras traumas un beigt savas sportiskās gaitas agrā jaunībā.Lielās futbola lielvastis ir sen parādījušas savu negatīvo nostāju šai jautājumā - viens no lielākajiem pasaules stadioniem" Lužņiki" ir to izbaudījis pilnībā - gan no ČL vadības,gan no futbola komandām un speciālistiem.Ir pat bijušas prasības,lai,augsta līmeņa sacensībās pat tiktu klāts dabīgais segums.Mūsu gadījumā,manuprāt,ideālais variants,būtu - mākslīgo segumu klāt lielā futbllaukuma galā,kurš pildītu treniņlaukuma funkcijas(būtu mazāks),bet lielo laukumu sagatavotu tā(segums,drenāža,zāle.....),lai tas būtu lielisks lielāko sezonas daļu.
p.s.Varu fantazēt - ne man nauda, ne lemšana.

pirms 6 gadiem, 2012.04.24 22:40

Māris ( FC Aizkraukle ) pārstāvis

precizējums : FK Aizkraukle ir veterānu klubs ! Lūdzu nejaukt.. FC Aizkraukle ( dibināts 2010 ) ir jauniešu klubs ( 5 komandas ap 60 bērnu ) ir izveidota arī 2 līgas komanda ( pieaugušie ) piedalīsies Vidzemes čempionātā . Mākslīgais laukums ir iecerēts stadiona galā, tur kur kādreiz bija volejbola un basketbola laukumi !!!

pirms 6 gadiem, 2012.04.25 14:40

joks-Mārim

Izlasi , lūdzu, rakstu - kur ir rakstīts,ka mākslīgais laukums būs stadiona galā.Pirms publikācijas raksts ir jāizlasa(!!!!!!!),jo šajā gadījumā raksts ir sniedzis pilnīgu DEZINFORMĀCIJU!!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2012.04.25 22:55

Varis - jokam - Mārim

Kāda starpība, kas un kur būs ar kaut kādu stulbu haosa spēli futbolu? To var dauzīt jebkurā pļavā ar kaut kādu pūslim līdzīgu priekšmetu. Skrien haosā, viens otram traucē un stundas laikā pāris reizes uzsit pa vārtiem. Ja arī kādreiz gadās iesist vārtos pēc vairāku stundu bezmērķīgas skriešanas, tad skaitās baigais sasniegums.

pirms 6 gadiem, 2012.04.26 10:13

Māris - jokam

Joks - par ko Tu te esi tā satraucies ? Vai Tev tiek kaut kas atņemts ? Maizīte arī kādreiz smaržoja un garšoja savādāk... Tu runā , bet es darīšu..

pirms 6 gadiem, 2012.04.26 10:30

Māris - Varim

Vari ! Es ļoti cienu Tavu viedokli..malacis..darbs..mājas..darbs..tāda laikam ir Tava ikdiena ? Turies..gan arī Tavā pagalmā saulīte iespīdēs..pasmaidi..viss būs labi.

pirms 6 gadiem, 2012.04.26 10:42

joks-Mārim

Īsts jokupēters esi. Es rakstu par to, ka raksta autors dezinformē lasītāju,rakstot nepatiesu info(norādot,ka mākslīgais laukums būs esošā vietā),bet Tu satraucies,ka man kauče kas tiks atņemts.NECEPIES! Tava ideja ir apsveicama par mākslīgo treniņlaukumu,taču iemācies izlasīt cita rakstīto.Ej uzbliez voleju,relaksējies ja ir pārstrādāts.

pirms 6 gadiem, 2012.04.26 10:57

Mārim

Kāds sakars futenei ar māju un darbiem? Tu laikam uzskati, ka īstais sports ir tikai futene, šautriņu mešana un domino.

pirms 6 gadiem, 2012.04.26 13:31

Sports